Sold
Majestic Park Block 5FLOOR 8FLAT E
Registration Number:10083102860463
|Transaction Date:02/08/2010
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

BonnieChang鄭惠芳
ACCOUNT DIRECTOR(E-443952)
Sold

1/1
PRICE
$4.05 M
Saleable Area
510sq.ft.
Buy $7,938 /sq.ft.
Gross Area
645sq.ft.
Buy $6,279 /sq.ft.
Building Age
27 Years
Transaction Date: 02/08/2010
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1998-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
474
Walking toTo Kwa WanStation
6 Min(s)
Address/ Area
11 Farm Road