Sold
Hillview Court Block 5FLOOR 1FLAT B
Registration Number:11040702400221
|Transaction Date:29/03/2011
PRN:B3148821
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

StephenChau周厚文
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-277573)
PRICE
$8.08 M
Saleable Area
1,123sq.ft.
Buy $7,197 /sq.ft.
Building Age
27 Years
Transaction Date: 29/03/2011
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1998-12
No. of Phases
-
No. of Blocks
6 Block(s)
Total Units
115
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
11 Ka Shue Road