Sold
Swiss Towers Block 4 (gh)FLOOR 15FLAT H
Registration Number:06641814
|Transaction Date:17/05/1996
PRN:A2553054
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

KelvinYuen袁偉林
PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(E-008085)
Sold

1/2
PRICE
$8.35 M
Gross Area
1,600sq.ft.
Buy $5,219 /sq.ft.
Building Age
54 Years
Transaction Date: 17/05/1996
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1971-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
159
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
113 Tai Hang Road