Sold
Green Park Block 4FLOOR 2FLAT B
Registration Number:12071200520021
|Transaction Date:06/07/2012
PRN:B3139283
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AnnNg吳麗賢
ACCOUNT DIRECTOR(E-445007)
PRICE
$9.38 M
Saleable Area
1,147sq.ft.
Buy $8,175 /sq.ft.
Building Age
37 Years
Transaction Date: 06/07/2012
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1988-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
7 Block(s)
Total Units
42
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
29 Razor Hill Road