Sold
Hillwood Block 38FLOOR G-2HUNG TSO TIN TSUEN
Registration Number:14030701930205
|Transaction Date:10/02/2014
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

IreneTam譚玉鳳
ACCOUNT DIRECTOR(E-428631)
Sold

1/1
PRICE
$8.51 M
Gross Area
2,100sq.ft.
Buy $4,050 /sq.ft.
Building Age
12 Years
Transaction Date: 10/02/2014
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2013-12
No. of Phases
-
No. of Blocks
135 Block(s)
Total Units
255
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
301-307,309-313,315,317-320 Hung Tso Tin Tsuen