Sold
Majestic Park Block 3FLOOR 22FLAT A
Registration Number:10080201870078
|Transaction Date:12/07/2010
PRN:B5822098
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MayLam林美貞
ACCOUNT DIRECTOR(S-231413)
Sold

1/1
PRICE
$6.15 M
Saleable Area
800sq.ft.
Buy $7,690 /sq.ft.
Gross Area
1,013sq.ft.
Buy $6,071 /sq.ft.
Building Age
27 Years
Transaction Date: 12/07/2010
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1998-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
474
Walking toTo Kwa WanStation
6 Min(s)
Address/ Area
11 Farm Road