Sold
Majestic Park Block 3FLOOR 10FLAT E
Registration Number:21051701880032
|Transaction Date:07/05/2021
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MayLam林美貞
ACCOUNT DIRECTOR(S-231413)
Sold

1/1
PRICE
$8.85 M
Saleable Area
499sq.ft.
Buy $17,720 /sq.ft.
Gross Area
633sq.ft.
Buy $13,981 /sq.ft.
Building Age
27 Years
Transaction Date: 07/05/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1998-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
474
Walking toTo Kwa WanStation
6 Min(s)
Address/ Area
11 Farm Road