Sold
Harvest Garden Block 3FLOOR 18FLAT D
Registration Number:17032400320048
|Transaction Date:03/03/2017
PRN:C1012249
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

FrankieChung鍾雁飛
ACCOUNT DIRECTOR(S-342226)
PRICE
$4.25 M
Saleable Area
436sq.ft.
Buy $9,749 /sq.ft.
Gross Area
558sq.ft.
Buy $7,616 /sq.ft.
Building Age
31 Years
Transaction Date: 03/03/2017
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1994-08
No. of Phases
-
No. of Blocks
3 Block(s)
Total Units
408
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
1 Wing Fat Lane