Sold
Harvest Garden Block 3FLOOR 15FLAT C
Registration Number:14012700450070
|Transaction Date:17/01/2014
PRN:B4680137
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

FrankieChung鍾雁飛
ACCOUNT DIRECTOR(S-342226)
PRICE
$3.45 M
Saleable Area
573sq.ft.
Buy $6,025 /sq.ft.
Gross Area
725sq.ft.
Buy $4,759 /sq.ft.
Building Age
31 Years
Transaction Date: 17/01/2014
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1994-08
No. of Phases
-
No. of Blocks
3 Block(s)
Total Units
408
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
1 Wing Fat Lane