Sold
Harvest Garden Block 3FLOOR 8FLAT A
Registration Number:13092400390024
|Transaction Date:06/09/2013
PRN:B0451861
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MariaChan陳少瓊
DEPUTY MANAGER(E-337914)
PRICE
$3.76 M
Saleable Area
593sq.ft.
Buy $6,340 /sq.ft.
Gross Area
755sq.ft.
Buy $4,980 /sq.ft.
Building Age
31 Years
Transaction Date: 06/09/2013
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1994-08
No. of Phases
-
No. of Blocks
3 Block(s)
Total Units
408
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
1 Wing Fat Lane