Sold
Harvest Garden Block 3FLOOR 9FLAT H
Registration Number:18011200880336
|Transaction Date:04/01/2018
PRN:B0452670
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

RubyWong黃彩雅
ACCOUNT DIRECTOR(S-423610)
PRICE
$5.76 M
Saleable Area
593sq.ft.
Buy $9,712 /sq.ft.
Gross Area
755sq.ft.
Buy $7,629 /sq.ft.
Building Age
31 Years
Transaction Date: 04/01/2018
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1994-08
No. of Phases
-
No. of Blocks
3 Block(s)
Total Units
408
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
1 Wing Fat Lane