Sold
Baguio Villa Block 22FLOOR 24FLAT C
Registration Number:08711188
|Transaction Date:03/06/2002
PRN:A2905577
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

TionaLi李淑鈴
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(E-056901)
Sold

1/6
PRICE
$6 M
Gross Area
1,520sq.ft.
Buy $3,947 /sq.ft.
Building Age
46 Years
Transaction Date: 03/06/2002
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1975-01-1979-12
No. of Phases
-
No. of Blocks
33 Block(s)
Total Units
1,514
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
550 Victoria Road