Sold
Meadowlands Block 21FLOOR 3FLAT C
Registration Number:01029033
|Transaction Date:15/11/2002
PRN:B1390360
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MandyLo盧嘉麗
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-702710)
Sold

1/3
PRICE
$980 K
Saleable Area
572sq.ft.
Buy $1,715 /sq.ft.
Gross Area
650sq.ft.
Buy $1,508 /sq.ft.
Building Age
30 Years
Transaction Date: 15/11/2002
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1995-09-1996-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
30 Block(s)
Total Units
488
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
60 Tan Kwai Tsuen Road