Sold
Vienna Garden Block 2FLOOR 6FLAT B
Registration Number:12051600810229
|Transaction Date:23/04/2012
PRN:B2048521
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

TinieTang湯惠凝
ACCOUNT DIRECTOR(S-603272)
PRICE
$3.5 M
Saleable Area
677sq.ft.
Buy $5,169 /sq.ft.
Gross Area
903sq.ft.
Buy $3,876 /sq.ft.
Building Age
33 Years
Transaction Date: 23/04/2012
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1993-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
3 Block(s)
Total Units
288
Walking toSheung ShuiStation
11 Min(s)
Address/ Area
1 Kat Cheung Crescent