Sold
Springdale Garden Block 2FLOOR 2FLAT A
Registration Number:13020601340409
|Transaction Date:18/01/2013
PRN:C1375966
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

DebbieWong王惠玲
PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(S-101311)
PRICE
$7.7 M
Saleable Area
1,090sq.ft.
Buy $7,062 /sq.ft.
Gross Area
1,338sq.ft.
Buy $5,755 /sq.ft.
Building Age
34 Years
Transaction Date: 18/01/2013
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
21
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
101 Sam Mun Tsai Road