Sold
Majestic Park Block 2FLOOR 10FLAT D
Registration Number:09073000010257
|Transaction Date:15/07/2009
PRN:A4047831
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MayLam林美貞
ACCOUNT DIRECTOR(S-231413)
Sold

1/1
PRICE
$5.1 M
Saleable Area
736sq.ft.
Buy $6,927 /sq.ft.
Gross Area
930sq.ft.
Buy $5,484 /sq.ft.
Building Age
27 Years
Transaction Date: 15/07/2009
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1998-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
474
Walking toTo Kwa WanStation
6 Min(s)
Address/ Area
11 Farm Road