Sold
Majestic Park Block 2FLOOR 18FLAT B
Registration Number:09178376
|Transaction Date:18/03/2004
PRN:A4047634
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

BonnieChang鄭惠芳
ACCOUNT DIRECTOR(E-443952)
Sold

1/1
PRICE
$3.58 M
Saleable Area
773sq.ft.
Buy $4,632 /sq.ft.
Gross Area
970sq.ft.
Buy $3,691 /sq.ft.
Building Age
27 Years
Transaction Date: 18/03/2004
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1998-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
474
Walking toTo Kwa WanStation
6 Min(s)
Address/ Area
11 Farm Road