Sold
Majestic Park Block 2FLOOR 5FLAT B
Registration Number:20090700810081
|Transaction Date:28/08/2020
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MayLam林美貞
ACCOUNT DIRECTOR(S-231413)
Sold

1/4
PRICE
$11.68 M
Saleable Area
773sq.ft.
Buy $15,113 /sq.ft.
Gross Area
970sq.ft.
Buy $12,041 /sq.ft.
Building Age
27 Years
Transaction Date: 28/08/2020
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1998-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
474
Walking toTo Kwa WanStation
6 Min(s)
Address/ Area
11 Farm Road