Sold
Majestic Park Block 2FLOOR 17FLAT C
Registration Number:26031900400017
|Transaction Date:13/03/2026
PRN:A4047739
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

ThomasChung鍾偉民
ACCOUNT DIRECTOR(S-431152)
Sold

1/1
PRICE
$12.38 M
Saleable Area
779sq.ft.
Buy $15,886 /sq.ft.
Gross Area
982sq.ft.
Buy $12,607 /sq.ft.
Building Age
27 Years
Transaction Date: 13/03/2026
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1998-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
474
Walking toTo Kwa WanStation
6 Min(s)
Address/ Area
11 Farm Road