Sold
Koway Court Block 2FLOOR 10FLAT B
Registration Number:10022300310177
|Transaction Date:19/02/2010
PRN:B8779103
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MikeHo何俊輝
ACCOUNT DIRECTOR(S-163077)
PRICE
$2.1 M
Saleable Area
503sq.ft.
Buy $4,178 /sq.ft.
Gross Area
620sq.ft.
Buy $3,387 /sq.ft.
Building Age
42 Years
Transaction Date: 19/02/2010
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1983-12
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
704
Walking toChai WanStation
9 Min(s)
Address/ Area
111 Chai Wan Road