Sold
Kam Fung Garden Block 2FLOOR 6FLAT A
Registration Number:21041401990017
|Transaction Date:16/03/2021
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

ElaineHsiao蕭映純
ACCOUNT DIRECTOR(S-084985)
PRICE
$4.59 M
Saleable Area
339sq.ft.
Buy $13,546 /sq.ft.
Gross Area
477sq.ft.
Buy $9,629 /sq.ft.
Building Age
36 Years
Transaction Date: 16/03/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1989-08
No. of Phases
-
No. of Blocks
2 Block(s)
Total Units
560
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
458-466 Castle Peak Road Tsuen Wan