Sold
Hillview Court Block 2FLOOR GFLAT C
Registration Number:06112000470021
|Transaction Date:23/10/2006
PRN:B3148620
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AnnNg吳麗賢
ACCOUNT DIRECTOR(E-445007)
PRICE
$6.92 M
Saleable Area
1,220sq.ft.
Buy $5,674 /sq.ft.
Building Age
27 Years
Transaction Date: 23/10/2006
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1998-12
No. of Phases
-
No. of Blocks
6 Block(s)
Total Units
115
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
11 Ka Shue Road