Sold
Curio Court Block 2FLOOR 5FLAT A
Registration Number:22052301520032
|Transaction Date:17/05/2022
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

HonlyMa馬倩紅
ACCOUNT DIRECTOR(S-629889)
Sold

13/19
PRICE
$5.86 M
Saleable Area
653sq.ft.
Buy $8,969 /sq.ft.
Gross Area
747sq.ft.
Buy $7,845 /sq.ft.
Building Age
31 Years
Transaction Date: 17/05/2022
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1995-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
56
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
20 Ping Hong Lane