Sold
Kam Ling Court Block 2 (b)FLOOR 15FLAT 2
Registration Number:22042801040223
|Transaction Date:14/04/2022
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

CarmanWong黃少仙
SENIOR PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(S-379834)
Sold

1/2
PRICE
$6.18 M
Saleable Area
365sq.ft.
Buy $16,936 /sq.ft.
Building Age
47 Years
Transaction Date: 14/04/2022
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1979-01
No. of Phases
-
No. of Blocks
2 Block(s)
Total Units
220
Walking toHKUStation
1 Min(s)
Address/ Area
1-3 Woo Hop Street