Sold
Tsui Chuk Garden Block 11FLOOR 4FLAT H
Registration Number:09001421
|Transaction Date:25/08/2003
PRN:A3872983
Land Registry
PRIVATE SECTOR PARTICIPATION SCHEME

AlexChiu趙日雄
ACCOUNT DIRECTOR(S-590008)
PRICE
$1.23 M
Gross Area
659sq.ft.
Buy $1,859 /sq.ft.
Building Age
36 Years
Transaction Date: 25/08/2003
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1989-09-1991-07
No. of Phases
-
No. of Blocks
14 Block(s)
Total Units
3,524
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
8 Chui Chuk Street