Sold
Osmanthus Garden Block 11FLOOR 3FLAT B
Registration Number:10040100640079
|Transaction Date:19/03/2010
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

HonlyMa馬倩紅
ACCOUNT DIRECTOR(S-629889)
Sold

1/3
PRICE
$1.3 M
Saleable Area
607sq.ft.
Buy $2,141 /sq.ft.
Gross Area
664sq.ft.
Buy $1,958 /sq.ft.
Building Age
35 Years
Transaction Date: 19/03/2010
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1990-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
11 Block(s)
Total Units
176
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
80 Tan Kwai Tsuen Road