Sold
Hillwood Block 109FLOOR 1HUNG TSO TIN TSUEN
Registration Number:21122801060025
|Transaction Date:15/12/2021
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AdaYong楊采知
ACCOUNT DIRECTOR(S-637965)
Sold

1/1
PRICE
$5.17 M
Saleable Area
748sq.ft.
Buy $6,912 /sq.ft.
Building Age
12 Years
Transaction Date: 15/12/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2013-12
No. of Phases
-
No. of Blocks
135 Block(s)
Total Units
255
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
301-307,309-313,315,317-320 Hung Tso Tin Tsuen