Sold
Vienna Garden Block 1FLOOR 4FLAT A
Registration Number:24011601500037
|Transaction Date:22/12/2023
PRN:B2047855
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

SasaLing凌白沙
ACCOUNT MANAGER(S-552024)
Sold

1/4
PRICE
$4.25 M
Saleable Area
478sq.ft.
Buy $8,891 /sq.ft.
Gross Area
637sq.ft.
Buy $6,672 /sq.ft.
Building Age
33 Years
Transaction Date: 22/12/2023
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1993-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
3 Block(s)
Total Units
288
Walking toSheung ShuiStation
11 Min(s)
Address/ Area
1 Kat Cheung Crescent