Sold
Vienna Garden Block 1FLOOR 7FLAT C
Registration Number:06112902040267
|Transaction Date:03/11/2006
PRN:B2048016
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

VanLiu廖嘉姿
ACCOUNT DIRECTOR(S-446130)
Sold

1/4
PRICE
$1.75 M
Gross Area
976sq.ft.
Buy $1,793 /sq.ft.
Building Age
33 Years
Transaction Date: 03/11/2006
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1993-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
3 Block(s)
Total Units
288
Walking toSheung ShuiStation
11 Min(s)
Address/ Area
1 Kat Cheung Crescent