Sold
Majestic Park Block 1FLOOR 11FLAT B
Registration Number:11020700330014
|Transaction Date:25/01/2011
PRN:A4046845
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MichaelChin程紹懷
ACCOUNT DIRECTOR(E-180125)
Sold

1/1
PRICE
$6.6 M
Saleable Area
773sq.ft.
Buy $8,540 /sq.ft.
Gross Area
970sq.ft.
Buy $6,804 /sq.ft.
Building Age
27 Years
Transaction Date: 25/01/2011
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1998-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
474
Walking toTo Kwa WanStation
6 Min(s)
Address/ Area
11 Farm Road