Sold
Kam Fung Garden Block 1FLOOR 23FLAT H
Registration Number:15012801920057
|Transaction Date:23/01/2015
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

RickyChan陳文傑
ACCOUNT DIRECTOR(E-466334)
PRICE
$3.55 M
Saleable Area
340sq.ft.
Buy $10,437 /sq.ft.
Gross Area
470sq.ft.
Buy $7,553 /sq.ft.
Building Age
36 Years
Transaction Date: 23/01/2015
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1989-08
No. of Phases
-
No. of Blocks
2 Block(s)
Total Units
560
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
458-466 Castle Peak Road Tsuen Wan