Sold
Harvest Garden Block 1FLOOR 8FLAT H
Registration Number:17103001960065
|Transaction Date:10/10/2017
PRN:B0450895
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

DannyWong黃志剛
ACCOUNT DIRECTOR(S-486985)
PRICE
$5.08 M
Saleable Area
593sq.ft.
Buy $8,565 /sq.ft.
Gross Area
755sq.ft.
Buy $6,728 /sq.ft.
Building Age
31 Years
Transaction Date: 10/10/2017
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1994-08
No. of Phases
-
No. of Blocks
3 Block(s)
Total Units
408
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
1 Wing Fat Lane