Sold
Swiss Towers Block 1 (ab)FLOOR 6FLAT B
Registration Number:07988274
|Transaction Date:24/01/2000
PRN:A2552417
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

TerenceWong黃凱達
ACCOUNT DIRECTOR(E-328619)
Sold

1/2
PRICE
$7.38 M
Gross Area
1,600sq.ft.
Buy $4,613 /sq.ft.
Building Age
54 Years
Transaction Date: 24/01/2000
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1971-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
159
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
113 Tai Hang Road