Sold
Belgravia Place Phase 2 Tower 2FLOOR 12FLAT 7
Registration Number:25102301730046
|Transaction Date:13/10/2025
PRN:D6340566
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

SusanSitu司徒巧珍
SENIOR ACCOUNT MANAGER(S-674810)
Sold

1/1
PRICE
$4.39 M
Saleable Area
262sq.ft.
Buy $16,743 /sq.ft.
Soon
Transaction Date: 13/10/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2025-07
No. of Phases
1 Phase(s)
No. of Blocks
2 Block(s)
Total Units
714
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
1 Berwick Street