Sold
Belgravia Place Phase 2 Tower 2FLOOR 6FLAT 2
Registration Number:25080100420102
|Transaction Date:25/07/2025
PRN:D6339926
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

SusanSitu司徒巧珍
SENIOR ACCOUNT MANAGER(S-674810)
Sold

1/1
PRICE
$8.27 M
Saleable Area
518sq.ft.
Buy $15,958 /sq.ft.
Soon
Transaction Date: 25/07/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2025-07
No. of Phases
1 Phase(s)
No. of Blocks
2 Block(s)
Total Units
714
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
1 Berwick Street