Sold
Belgravia Place Phase 2 Tower 2FLOOR 25FLAT 11
Registration Number:25082101480252
|Transaction Date:14/08/2025
PRN:D6341602
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

DanielKwok郭健聰
SENIOR ACCOUNT MANAGER(S-666014)
Sold

1/1
PRICE
$5.19 M
Saleable Area
299sq.ft.
Buy $17,374 /sq.ft.
Soon
Transaction Date: 14/08/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2025-07
No. of Phases
1 Phase(s)
No. of Blocks
2 Block(s)
Total Units
714
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
1 Berwick Street