Sold
Belgravia Place Phase 1 Tower 1aFLOOR 12FLAT 19
Registration Number:26031000280136
|Transaction Date:12/02/2026
PRN:D6003016
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

JoeTsang曾祖其
ACCOUNT DIRECTOR(S-453863)
Sold

1/1
PRICE
$5.06 M
Saleable Area
269sq.ft.
Buy $18,823 /sq.ft.
Building Age
< 1 Year
Transaction Date: 12/02/2026
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2025-07
No. of Phases
1 Phase(s)
No. of Blocks
2 Block(s)
Total Units
714
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
1 Berwick Street