Sold
Belgravia Place Phase 2 Tower 2FLOOR 30FLAT 5
Registration Number:25121901720027
|Transaction Date:28/11/2025
PRN:D6342044
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

ClementHon韓志明
ACCOUNT DIRECTOR(E-374004)
Sold

1/1
PRICE
$4.77 M
Saleable Area
261sq.ft.
Buy $18,259 /sq.ft.
Soon
Transaction Date: 28/11/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2025-07
No. of Phases
1 Phase(s)
No. of Blocks
2 Block(s)
Total Units
714
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
1 Berwick Street