Sold
Bee Sing MansionFLOOR 2NO. 93 (FLAT A1)
Registration Number:07375579
|Transaction Date:22/11/1997
PRN:B4038670
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AlexChiu趙日雄
ACCOUNT DIRECTOR(S-590008)
PRICE
$2.06 M
Saleable Area
699sq.ft.
Buy $2,949 /sq.ft.
Building Age
62 Years
Transaction Date: 22/11/1997
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1963-09
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
141
Walking toSung Wong ToiStation
10 Min(s)
Address/ Area
103A Ma Tau Chung Road