Sold
Bee Sing MansionFLOOR 2NO. 95 (FLAT A2)
Registration Number:23110701410174
|Transaction Date:31/10/2023
PRN:B4038686
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AlexChiu趙日雄
ACCOUNT DIRECTOR(S-590008)
Sold

3/6
PRICE
$5.8 M
Saleable Area
677sq.ft.
Buy $8,567 /sq.ft.
Building Age
62 Years
Transaction Date: 31/10/2023
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1963-09
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
141
Walking toSung Wong ToiStation
10 Min(s)
Address/ Area
103A Ma Tau Chung Road