Sold
Bee Sing MansionFLOOR 9NO. 93 (FLAT A1)
Registration Number:08304774
|Transaction Date:19/01/2001
PRN:A5290424
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AlexChiu趙日雄
ACCOUNT DIRECTOR(S-590008)
PRICE
$1.19 M
Saleable Area
699sq.ft.
Buy $1,701 /sq.ft.
Building Age
62 Years
Transaction Date: 19/01/2001
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1963-09
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
141
Walking toSung Wong ToiStation
10 Min(s)
Address/ Area
103A Ma Tau Chung Road