Sold
Ayton Tower 2FLOOR 3FLAT A
Registration Number:20061201840246
|Transaction Date:03/06/2020
PRN:D4790445
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AlexWen溫世澤
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-117472)
PRICE
$17.79 M
Saleable Area
616sq.ft.
Buy $28,883 /sq.ft.
Building Age
6 Years
Transaction Date: 03/06/2020
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2019-08
No. of Phases
-
No. of Blocks
2 Block(s)
Total Units
60
Walking toSung Wong ToiStation
8 Min(s)
Address/ Area
18 Inverness Road