Sold
Atrium HouseFLOOR 11FLAT B5
Registration Number:19071701140024
|Transaction Date:25/06/2019
PRN:D4557720
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MikiLau劉子琪
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-557569)
Sold

1/1
PRICE
$5.21 M
Saleable Area
316sq.ft.
Buy $16,491 /sq.ft.
Building Age
5 Years
Transaction Date: 25/06/2019
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2020-08
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
313
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
99 Shap Pat Heung Road