Sold
Aspen CrestFLOOR 17FLAT I
Registration Number:16102702060041
|Transaction Date:06/10/2016
PRN:D3140860
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MonicaHeung香巧雲
ACCOUNT DIRECTOR(S-363939)
Sold

1/1
PRICE
$5.34 M
Saleable Area
323sq.ft.
Buy $16,527 /sq.ft.
Building Age
7 Years
Transaction Date: 06/10/2016
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2018-08
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
234
Walking toWong Tai SinStation
10 Min(s)
Address/ Area
68 Wan Fung Street