Sold
Asian BuildingFLOOR 5FLAT D
Registration Number:07081702720504
|Transaction Date:27/07/2007
PRN:A3750792
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

ZeusCheng鄭偉浚
ACCOUNT DIRECTOR(S-416944)
Sold

1/1
PRICE
$680 K
Gross Area
324sq.ft.
Buy $2,099 /sq.ft.
Building Age
43 Years
Transaction Date: 27/07/2007
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1983-01
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
44
Walking toSham Shui PoStation
2 Min(s)
Address/ Area
254-258 Cheung Sha Wan Road