Sold
Floral Villas Apartment 4NO. 18FLAT A4
Registration Number:15030301810010
|Transaction Date:04/02/2015
PRN:B3132546
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AnnNg吳麗賢
ACCOUNT DIRECTOR(E-445007)
PRICE
$13.25 M
Saleable Area
910sq.ft.
Buy $14,568 /sq.ft.
Gross Area
1,245sq.ft.
Buy $10,643 /sq.ft.
Building Age
19 Years
Transaction Date: 04/02/2015
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2007-04
No. of Phases
-
No. of Blocks
78 Block(s)
Total Units
78
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
18 Tso Wo Road