Sold
AllegroFLOOR 12FLAT D
Registration Number:23051701880228
|Transaction Date:26/04/2023
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MichaelChin程紹懷
ACCOUNT DIRECTOR(E-180125)
Sold

1/1
PRICE
$10.56 M
Saleable Area
414sq.ft.
Buy $25,519 /sq.ft.
Building Age
3 Years
Transaction Date: 26/04/2023
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2022-08
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
190
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
138 Carpenter Road