Sold
AllegroFLOOR 18FLAT C
Registration Number:23060102020321
|Transaction Date:08/05/2023
PRN:D5412284
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

PerryWong王穎康
ACCOUNT DIRECTOR(S-430569)
Sold

1/1
PRICE
$7.4 M
Saleable Area
281sq.ft.
Buy $26,320 /sq.ft.
Building Age
3 Years
Transaction Date: 08/05/2023
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2022-08
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
190
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
138 Carpenter Road