Sold
AlassioFLOOR 5FLAT C
Registration Number:23041400830023
|Transaction Date:31/03/2023
PRN:D3306899
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

JennChan陳艷華
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-564300)
Sold

1/3
PRICE
$19.5 M
Saleable Area
545sq.ft.
Buy $35,802 /sq.ft.
Building Age
9 Years
Transaction Date: 31/03/2023
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2016-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
197
Walking toSheung WanStation
12 Min(s)
Address/ Area
100 Caine Road