Sold
5-9 Tin Wan StreetFLOOR 4NO. 7 (FLAT B)
Registration Number:07100802310023
|Transaction Date:21/09/2007
PRN:B8473836
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

CeciliaMak麥凱詩
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-472780)
PRICE
$950 K
Saleable Area
485sq.ft.
Buy $1,957 /sq.ft.
Building Age
66 Years
Transaction Date: 21/09/2007
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1959-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
25
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
5-9 Tin Wan Street